Rampegutt08+Bøllefrø12 Skrevet 4. juli 2008 #1 Skrevet 4. juli 2008 Nå er det bare 3 mnd. igjen til termin og jeg har kjøpt meg bringebærkapsler på jobben. Lurte på å begynne på de snart. De styrker livmoren, og jeg har fått dette anbefalt fra mange gravide. Tar dere disse? Man kan ta de 2-3 mnd. før termin.
zeppi Skrevet 4. juli 2008 #2 Skrevet 4. juli 2008 Jeg tar dem ikke og har aldri hørt om det. Er det noe man bør ta og gjør de annet en å styrke livmoren? Hvor får man i såfall fatt på dem og er de dyre?
babygullz <3 vilde Skrevet 4. juli 2008 #3 Skrevet 4. juli 2008 hejsann! nej nå er d ikke lenge igjen..i alle fall ikke o forhold til ukene vi har lagt bak oss( og kiloene;p) Jeg har ikke begynt med noen bringebærkapsler og har heller ingen planer om d...aldri hørt om d, og tror nok jeg klarer meg fint uten=)
stinky-monkey Skrevet 4. juli 2008 #4 Skrevet 4. juli 2008 Jeg har aldri prøvd disse kapslene, men jeg drakk bringebærblad-te når jeg var gravid med nr.2. Vet ikke om det hjalp for noe. Men det skader jo ikke heller, da :-) (den skulle man begynne å drikke rundt 3 uker før termin tror jeg)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå