lengter daler ned i skjul... Skrevet 4. juli 2008 #1 Skrevet 4. juli 2008 kan febertermometeret vise feil temp pga av at det er varmt inne, at gutten er varm liksom. eller blir det riktig uansett. Og kan vi være ute i varmen selv om han har 39,4 i feber? eller bør vi holde oss inne?
Bring_it_on!!:)) Skrevet 4. juli 2008 #2 Skrevet 4. juli 2008 Litt avhengig av formen hans generelt vil jeg si.. hvis mini fortsatt hadde hatt mye energi så ville jeg latt han plaske i bassenget i skyggen på terassen.. Men og leke i full fart midt i solen eller på stranden hadde jeg ikke gjort.. Feberen er jo oftest lavest på morgenen og øker utover dagen.. Tar du tempen analt så vil den vise ganske så riktig =)
Gjest Skrevet 4. juli 2008 #3 Skrevet 4. juli 2008 Hvis du måler rectalt så er det nok riktig. Jeg har min sønn liggende med 39.9, og vi r ikke ute. Vi skal på legevakta igjen når han våkner.
lengter daler ned i skjul... Skrevet 4. juli 2008 Forfatter #4 Skrevet 4. juli 2008 ok. han er ikke i veldig god form. har bare feber da, ikke noe annet. han er 11 mnd.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå