Gjest Sauen og dingsen Skrevet 3. juli 2008 #1 Skrevet 3. juli 2008 ALLE er jo gravide for tiden! Jeg var første i venneflokken min og sambos som ble gravid. Nå, 10 mnd etter, er det kommet 4 nye babyer til verden, og 5 ventes. I tillegg er naboen gravid også...Det er jo helt utrolig! hehe... kanskje det er vi som har satt igang trenden...=P Ikke er det en alder der det er naturlig at alle får unger heller, det er snakk om folk som er 23-24 og det er jo egentlig ganske tidlig... Ser også her på DIB, folk blir gravide i hytt og pine plutselig... Er det sånn i resten av landet også eller? =)
Lisa & lille Noah<3 Skrevet 3. juli 2008 #2 Skrevet 3. juli 2008 Hehe på en babyside er det kanskje ikke så rart at det er babyboom? 23-24 er jo ikke så ungt, og hvis de føler seg klare da så er det jo topp:) Kanskje alle har blitt helt oppslukt av snupp di, og fått lyst på et barn:)
Kjukka Skrevet 3. juli 2008 #3 Skrevet 3. juli 2008 Hehe... når jeg gikk gravid i fjor på denne tiden... så var vi 5 stk. i nabolaget, som hadde termin i nov. Og det er bare 18 hus her
Gjest Sauen og dingsen Skrevet 3. juli 2008 #4 Skrevet 3. juli 2008 Hehe ja det er jo ikke så rart akkurat her på dib, men det kommer jo plutselig ørten innlegg om dagen med folk som er gravide... ikke som før der det kom en innimellom. 23-24 er kanskje ikke så ungt egentlig nei, men hadde liksom ikke sett for meg at vennene våre skulle etablere seg heeelt enda da... hehe, trodde det bare var oss som havnet i uløkka, og at det kom til å gå flere tiår før de joinet oss...=P
Gjest Skrevet 3. juli 2008 #5 Skrevet 3. juli 2008 Har også følelsen av at ALLE er gravide nå hehe Følte ikke at det var så mange som var gravide når jeg ventet tuppa, enda hun er født i april (da er det ange fødsler)..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå