Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei!

er litt interessert i å høre fra dere som IKKE har vært på arrangert babysvømming før dere dro med dere babyene i bassenget. Hvor gamle var ungene deres da dere begynte? Hva gjorde dere? og ikke minst; gikk det bra:-)?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Vi var en tur med baby da han var tre måneder, for å sjekke om han likte det. Og, ja det var veldig koselig. Vi lot han flyte litt på ryggen og på magen, gikk rundt og klemte og koste. Det var vel det tror jeg.

Skrevet

Vi har aldri vært på arrangert babysvømming, men mini var vel rundt 3-4 mndr første gang vi var i svømmehallen med han. Vi bare oppholdt oss i vannet. Holdt han godt inntil oss så han skulle bli trygg, og lot han flyte litt. Var vel i bassenget ca 20 minutter før vi gikk opp og ga pupp. Hadde med softbag inn i hallen, og mini var så sliten av badingen, så han sovna ved puppen. La han i bagen med et håndkle over, og han sov kjempegodt.

Skrevet

takk for svar:-)

Hørtes veldi koselig ut da, så da tror jeg vi tar oss en tur!

Jenta vår er kjempeglad i å bade i balja, så håper hun

trives i bassenget også:-)

Skrevet

Gjorde dere dette i vanlig basseng, eller må det være spesielt oppvarmet?

Skrevet

I oppvarmet basseng.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...