Gå til innhold

kan jeg bade i sjøen???


Anbefalte innlegg

Skrevet

har 5 uker igjen til termin og slimproppen min har ikke gått enda.. kan jeg ta meg en dukkert i sjøen.. det er så varmt ute nå at det nesten er uutholdelig.. har hørt ett eller annet om at man ikke kan bade 6 uker før termin stemmer det??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

jeg fikk til svar her inne da jeg spurte hvor lenge man kan bade i sjøen..da var svarene frem til slimproppen går/vannet går..jeg har 8 uker igjenn og badet i går :)

Skrevet

ok, høres bra ut.. tror ikke slimproppen min er gått enda, regner med at man merker slikt

Skrevet

Dette spurte jeg både jm og gynokolog om og begge var bestemt på at en kunne bade hele svangerskapet,så fremt fosterhinnene var inntakte. Selv om slimproppen går,gjør det ikke noe om en bader.

Skrevet

høres veldig bra ut :-) har liksom glemt å spørre min jordmor om dette da det ikke har vært noe særlig badevær her jeg bor i det siste... men nå kjenner jeg at det kunne ha vært fryktelig godt med et avkjølende bad

 

Skrevet

Min jordmor sier det samme som hun over her, bad til vannet har gått. Deilig med en liten dypp nå i varmen!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...