S.M.I86 Skrevet 3. juli 2008 #1 Skrevet 3. juli 2008 hva betalte dere for brullupet derers? kirke lokal mat ol.
Isdronningen Skrevet 3. juli 2008 #2 Skrevet 3. juli 2008 Jeg tror vi endte opp i 135000 kr. 69 gjester til bords. Men da har jeg tatt med ALT av hva vi har brukt av penger som er bryllupsrelatert. Fra sløyfebånd på tøyserviettene til kameramann..
MathildeC Skrevet 3. juli 2008 #3 Skrevet 3. juli 2008 80 000 men det tar ikke med bryllupsreise. 55 gjester på fin restaurant, billig kjole.
blirjegsnartmamma Skrevet 6. juli 2008 #4 Skrevet 6. juli 2008 Vi laget ALT selv, og hadde et vennepar som er utdannet kokk til å lage maten, samt venner av familien til å servere.. Var 76 til middag, og 120 til kaffe og kake.. Fri bar også.. Vi betalte ikke selv, men har hørt at de endte på mellom 30 og 40 tusen et sted... Det inkl også alt - leie av kjole, innkjøp av papir til innbydelser, alt til bordkort osv..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå