Gå til innhold

Sover dere på dagtid etter netter med mye nattevåk???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hvis dere har mulighet da altså.

 

Jeg har sykt barn og de siste 14 dagene har jeg vært mye våken på natta, blant annet for å gi medisin. I natt var det ekstra ille. Først var lillegutt hyper etter en ny type medisin. Legger seg vanligvis kl 18.30. Men i går ble klokka 23.30 før han sovnet. Kl 24 begynte storesøster å hyle (jeg hadde akkurat lagt meg). Hun hadde store voksesmerter. Jeg gikk til og fra rommet hennes og maserte beina. Først klokka 3 roet hun seg ordentlig. Da var det på tide å gi minsten medisin. Fra halv fire til fem var det rolig. Da begynte minsten å hoste (og hoste og hoste...). Sov litt likevel, men veldig urolig. Klokka kvart på sju våknet storesøster og da var det morran. Heldigvis stod mannen min opp med dem da. Men jeg klarte ikke å sovne igjen. Nå er hun storesøster i bhg. Minsten ligger og sover med pappa'n sin. Og her er jeg! Jeg klarer ikke å legge meg. :-(

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Legger meg alltid nedpå etter våkenetter ja. Jeg tror at om jeg får hvile seg og ta seg inn igjen litt, blir jeg en bedre mamma resten av dagen :)

Skrevet

Nei, det gjør jeg ikke... Vært mye våken i natt, nå sover mini igjen.. Men jeg skal ikke sove. Jeg blir SKIKKELIG FORBANNA hvis jeg sover på dagen for så og bli vekt, så det har ingen godt av;) Legger meg heller tidlig til kvelden;)

Skrevet

ja jeg legger meg ofte å sover når han tar første duppen! da er jeg så trøtt at øynene går i kryss.

Skrevet

Sover formiddagslur hver dag jeg ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...