Anonym bruker Skrevet 1. juli 2008 #1 Skrevet 1. juli 2008 I går skjedde det noe merkelig.. Fikk orgasme under samleie med samboer, men da jeg kom rant det skikkelig masse. Kjentes ut som jeg tisset på meg.. Jeg skjemmes så masse. dette var veldig flaut. Han hadde heller aldrig opplevd noe lignende. Er dette normalt? Vet ikke om jeg vil ha mer sex etter dette=(
dama Skrevet 1. juli 2008 #2 Skrevet 1. juli 2008 gratulerer! du har opplevd din første sprutorgasme! og det er faktisk bare kult syns du skal google det litt og lese om det, det har absolutt ingenting med å tisse på seg å gjøre squirting orgasm heter det på engelsk.. ligger mye om det ute på nett
mammalade4 Skrevet 1. juli 2008 #3 Skrevet 1. juli 2008 helt normalt, og du kan berolige mannen din med at du ikke tsset på deg.. )
Anonym bruker Skrevet 1. juli 2008 #4 Skrevet 1. juli 2008 Tusen tusen takk for seriøse svar=) Da har jeg lest litt, å da er det ikke så galt som jeg trodde det var=) Kjente jeg ble 10 kg lettere nå=)
Anonym bruker Skrevet 1. juli 2008 #5 Skrevet 1. juli 2008 Jeg og mannen min opplevde også det samme for første gang forleden. Jeg fikk en herlig orgasme og det rant utover ansiktet til mannen min. Jeg ble litt forlegen da mannen min fortalte det, helt til han sa at han likte det og han sa han ble litt kry av å ha gitt meg en slik orgasme. Han vil at jeg skal få flere slike orgasmer.
Anonym bruker Skrevet 1. juli 2008 #6 Skrevet 1. juli 2008 Det er veldi godt å høre at det er andre som har opplevd det samme. Og at det tydligvis ikke er noe galt med meg=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå