Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Nærmer seg hos meg...vel enda 2 mnd igjen men jeg gruer litt, ikke for selve fødselen men det at de tar babyen min med seg for å veie og sånt og da får jeg ikke fulg med på hva de gjør, jeg er jo redd for min nyfødte. er det bare jeg eller??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

De har full kontroll:) Den du har med deg på fødselen kan jo følge babyen.

Skrevet

Vet ikke hvor du hører til - men i Trondheim tar de i alle fall ikke babyen mer enn noen meter vekk fra senga når de måler og veier, jeg kunne se henne under hele seansen, og det var forsåvidt greit å ikke ha henne på brystet mens jeg ble sydd ettersom det tidvis var litt vondt... Og pappa'n var jo med baby hele tiden. Tok ikke lange tiden heller, så fikk jeg henne tilbake igjen :)

Skrevet

På Føden på Haukeland (Bergen) så veier og måler (og bader, steller osv) de babyen på samme rommet som du har født iallefall, og pappan kan jo være med hele veien og man ser babyen fra der man ligger. Så jeg bekymrer meg ikke :)

Skrevet

Det hørtes veldig bra ut . Takk :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...