Gå til innhold

Våkner før hanen galer....


Anbefalte innlegg

Skrevet

 

Noen som har noen gode råd å komme med slik at hun sover lengre? Hun trenger åpenbart mere søvn for hun blir så gretten de dagene hun våkner kl 5 mot de dagen hun klarer å sove til 7 (men de er det få av).

 

Hun er 9 mnd, legger seg kl 19. Vi har prøvd å justere sovetid på dagen og tar henne heller ikke opp om morgenen (hun skriker ikke da, hun ligger å prater med seg selv....) uten at det har hjulpet over tid.

 

Det er jo en ting å stå opp kl 5, det er en annen ting å stå opp med en ustyrtelig gretten unge......

Videoannonse
Annonse
Skrevet

emilie våknet kl. 5 i flere uker helt til vi la om rutinene..

 

hun legger seg kl.19 som vanlig for kvelden.

på dagen sov hun i 4 timer tilsammen men de er redusert til 2 timer.

for ikke lenge siden sov hun 2 dupper om dagen, men ikke etter kl. 15.00 og ikke mer enn 2 timer tilsammen.

nå sover hun 1 dupp om dagen i 12 tiden og sove ri ca 2 timer.

hun våkner nå i 7 7-30 tiden hver dag =)

det tok noen dager før hun begynte å gjøre det da.. vi kuttet oxo ut morgenpuppen, den får hun rett før hun skal ha en liten dupp om dagen =)

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...