Gå til innhold

bryllupskaken..


Anbefalte innlegg

Skrevet

av erfaringer har jeg hørt at kaker er det som det går minst av i et bryllup.. så da synes jeg at det er bortkastet og bet 3000 kr for ei 3 etg bryllupskake som ikke det blir spist av. og marsipan/bløtkaker går det heller ikke så mye av..

 

det jeg har tenkt på er om det blir for dumt og f.eks ha en 3 etg ostebryllupskake? har en nydelig god oppskrift som jeg vet at alle i familien vår elsker.. men blir det for dumt synes dere??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Nei det er ikke dumt.

Det er mer og mer vanlig å bruke andre kaker som bryllupskake

 

Skrevet

Nei er ikke dumt i det hele tatt. Lurt å ha en kake du vet alle liker , det er jo det som er det viktigste :=)

Skrevet

Ingen dum ide det. Selv skal vi ha sjokolsdemousekake i stede for den tradisjonelle bryllupskaken siden våre familier er veldig glad i sjokoladekake.

Skrevet

det er mange som lager ostekake i 3 etg nå. det er så mange at de aller fleste bakerier har det på sin "bryllupskakemeny".

gå inniom et bakeri neste gang du er ute og handler og be om en broskyre. (eller titt litt på nett) så får du litt ideer. det kan bli veldig veldig fint med ostekake!

 

:-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...