gifteklar gravid og kvalm Skrevet 30. juni 2008 #1 Skrevet 30. juni 2008 den jeg har nå kan jeg ta på om morgenen og når jeg kommer hjem om ettermiddagen er alt borte føler også at jeg blir så sliten på øyelokkene og at øyeskygge ikke sitter men "svetter" av...noen tips?
♥ Miss Fat ™ ♂ + ♀ Skrevet 30. juni 2008 #2 Skrevet 30. juni 2008 Jeg er veldig glad i mascaraer fra Isa Dora og bruker ikke andre. Har og har hatt flere typer, volum og lengde og sann. Men bruker mest Hypoallergenic siden jeg bruker linser...
klg,2 boys now:) Skrevet 30. juni 2008 #3 Skrevet 30. juni 2008 ja faktisk.jeg har alltid kjøpt på parfymeri å egentlig aldri vært helt fornøyd.men nå kjøpte jeg på hm den doble extension fra loreal.får kjempe fine vipper å de holder seg kjempe bra å når jeg skal fjerne den har jeg bare på varmt vann å den preller av.love it!gikk ut i pøss regn en dag her å regna med jeg skulle være svart langt under øynene men nope.så fab ut:)løp å kjøp.ikke så dyr heler kjøpte den på tilbud nå til 120kr!
♂ 06+sept.pie = Ferdig! Skrevet 30. juni 2008 #4 Skrevet 30. juni 2008 Christian Dior Show. Rå digger den, men bestiller den på Strawberrynet.com for der er den billigere. Øyenskygge som preller av? Bruker du foundation under først da? Da sitter den nemlig bedre.
(S)TinkerBelle <3 Skrevet 30. juni 2008 #6 Skrevet 30. juni 2008 den nye til loreal er det vel.. den røde og hvite tuben! først har du på den hvite og så den sorte/brune mascaraen. om du greier å miste den før dagen er omme så skjønner jeg ingen ting. jeg kan legge meg med den på og våkne med perfekte vipper dagenderpå!!! beautytubes ett eller annet heter den..
Kakeåndsen Skrevet 30. juni 2008 #7 Skrevet 30. juni 2008 Den nyeste til Guerlain. En stor og en liten børste, gullfarget og veldig stilig utseende. Har brukt Diorshow og Diorshow blackout, men syntes de svertet, Guerlain'en derimot er bare smashing;-)
PinkBabyDoll Skrevet 30. juni 2008 #8 Skrevet 30. juni 2008 Synes Diorshow tørker inn og blir ubrukelig etter altfor kort tid
_anna_ Skrevet 30. juni 2008 #9 Skrevet 30. juni 2008 masterpiece fra maxfactor!!! sitter bra hela dagen och är inte vatten fast!! en superbra mascara och inte alltför dyr!!
Nyseryllikberta Skrevet 30. juni 2008 #10 Skrevet 30. juni 2008 Jeg bruker Kanebo 38g, samme prinsipp som den nye L'Oreal-mascaraen, men uten to hylser, som kan vaskes av med lunkent vann. Ikke mere panda-øyne her i gården;) Ang. "fete" øyelokk, bruk en øyenskygge-primer, det utgjør stoooooooor forskjell! Den beste er fra UrbanDecay, vet ikke om den selges i Norge, isåfall kanskje på Visage i Oslo? På nettet har de hvertfall, Lookfantastic f.eks, koster ca 180.- inkl frakt.
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 30. juni 2008 #11 Skrevet 30. juni 2008 Bruker kun Lancome jeg nå - varierer litt mellom Hypnose og Flextencils. Ikke vannfast, men holder hele dagen uten å være vanskelig å få av )
Tonje og Litjklompen <3 Skrevet 30. juni 2008 #12 Skrevet 30. juni 2008 Av alle merker jeg har brukt så liker jeg best Elisabeth Arden!
mockis me Skrevet 30. juni 2008 #13 Skrevet 30. juni 2008 Har prøvd ALT. Den beste til å separere og fylle er uten tvil Helena Rubinstein.
Mor til mine2 ♂ ♂ Skrevet 30. juni 2008 #14 Skrevet 30. juni 2008 Jeg bruker lancome sin. Hypnose og virtuose Bruker vannfast på fest og når det er vilt i været, noe det er rett som det er her hvor jeg bor. Knallfornøyd med dem..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå