1, 2, 3!!! Skrevet 30. juni 2008 #1 Skrevet 30. juni 2008 Ønsker mange svar. Jenta mi er 1 mnd. Tør ikke gå på lofte for å vaske/henge opp klær, i tilfelle hun våkner.
polarn & pyrene Skrevet 30. juni 2008 #2 Skrevet 30. juni 2008 Jge har en gutt på 2 mnd nå og han sitter i baby bjørn bære sele litt om dagen. Har hatt han der den sisste mnd og det fungerer kjempe fint for oss.
Gjest Skrevet 30. juni 2008 #3 Skrevet 30. juni 2008 Første barnet? ;-) det er vel ikke krise om hun våkner? Men ellers er det bare fordeler, hvis du velger en fornuftig bæresele. Styr unna babybjørn, siden den ikke er så ergonomisk bra for barnet og har begrenset bæretid i slengen og max til 10-12 kg. Tar ofte livet av ryggen til bæreren før den tid. Tettinntil.no har mye info. Jeg har en babyhawk Mei-Tai som kan brukes fra nyfødt, jeg er veldig fornøyd med den.
1, 2, 3!!! Skrevet 30. juni 2008 Forfatter #4 Skrevet 30. juni 2008 Hehe! Nei, nr 3 faktisk. Men har ikke hatt bæresele til de to første (liker det egentlig ikke), og en plass må jo jeg også være grønn! Ift om hun våkner hvis jeg er på loftet, så har det hendt seg at hun har skreket seg blå. Derfor vil jeg gjerne følge med!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå