Gjest Skrevet 30. juni 2008 #1 Skrevet 30. juni 2008 Skal ut å reise med fly i dag, og har så ekstremt flyskrekk. Er helt på gråten bare ved tanken, og overbevist om at jeg kommer til å dø. Vet at det er den tryggeste måten man kan reise på, men klarer ikke å skyve vekk tankene. Dagens sutre-klage fra meg.
Puncky med nr tre i magen Skrevet 30. juni 2008 #2 Skrevet 30. juni 2008 vet du, jeg har det også sånn. Jeg får stesolid av legen jeg... Det kan sikkert du få og. Du blir ikke trøtt eller noe, bare rolig.
Gjest Zima *PP?* Skrevet 30. juni 2008 #3 Skrevet 30. juni 2008 gjør som meg.. spis valium og drikk deg full. høhø. kanskje ikke. men få deg sobrl/stesolid ellernoe.
PAVEEL Skrevet 30. juni 2008 #4 Skrevet 30. juni 2008 i know!! jeg bruker å drikke litt før jeg setter meg på flyet, da blir nervene roligere. så da må samboer ta seg av barna hvis de er med;-)
Mamman til ♥ og ♥ Skrevet 30. juni 2008 #5 Skrevet 30. juni 2008 Huff.. kjenner meg igjen der ja,.. Jeg fikk vival av legen, så tar noen før jeg går ombord i flyet.. men vet ikke helt om det hjelper så veldig da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå