Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg er gravid for første gang og lurer i den anlednig på en del ting. Kjæresten min og jeg har en motorsykel som vi på sommerferie på i år. Det er en tur sykel typpe "classic". Vi har og brukt den til og fra jobb.

Er det noe som gjør at vi ikke kan reise på ferie på den? ( hvis jeg er i form). Kan vi forsette å bruke den til å fra jobb? Det er en kjøre tur på ca 30 min en vei.

 

Håper på tilbake meldinger.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei og gratulerer med spire :)

 

Det er jo ikke farlig i seg selv å kjøre sykkel, problemet oppstår dersom man skulle falle/kræsje/velte osv. Man er mer utsatt når man kjører sykkel, enn om man sitter inni en bil.

 

Jeg kjørte selv moped da jeg var gravid første gang, men sluttet med det straks spiren var ett faktum. Tok ikke sjansen! Så derfor ville jeg hellerikke anbefalt deg sykkelen.. den ville jeg ha parkert i de neste 9 mnd ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...