Gå til innhold

Er det farlig å ta..


Anbefalte innlegg

Skrevet

..Canesten stikkpiller for sopp under eller rett etter EL, dvs. ved unnfangelsen?

Håper noen kan svare, og forklare hvorfor det er farlig/ikke farlig.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

noen? håper på svar

Skrevet

Nei, det tviler jeg på.....er jo ikke alle som vet at de er gravide og som sikkert har brukt en sånn rundt den tiden.

Det er ikke bra å bruke de stikkpillene lengre ut i svangerskapet har jeg hørt.

Men for sikkerhetskyld, hadde jeg spurt på apoteket!

Skrevet

Det er ikke farlig og ta stikkpillen under gravidtet, men man må bruke fingrene ikke den, hylsetingen.

Så tviler på at det er farlig og bruke det under eller rett etter el. Egget har vel nesten ikke klart og feste seg enda da.

Bruk fingrene for sikkerhetsskyld, synes det er mye letter også jeg.

 

Har selv brukt dette under gravidteten, og damen på apoteket sa det var helt trygt og bruke mens man er graivd. Bare at man skal bruke fingrene når man setter inn stikkpillen. Hvis du har el, og egget blir befruktet så går jo det som gravid.

 

Skrevet

Det er vel ikke mer farlig enn når man er gravid, og da er det eneste at man ikke bruker hylsteret som følger med, men bruker fingen istedet!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...