Mamma til tuppis og spira Skrevet 28. juni 2008 #1 Skrevet 28. juni 2008 Nå har jeg nettopp sydd en Mei Tai bæresele og ble ganske fornyd. Skikkelig kjekt da man skal noe sted det er vanskelig å ha med vogn. og veslegutt er jo bare to,så han blir så fort sliten og lei. Men nå er jeg jo bitt av basillen. jeg må ha noe mere å sy!!!! Pliiiiis.....har dere noen tips til gøyale ting? Gjerne en link også.
Mamma til tuppis og spira Skrevet 28. juni 2008 Forfatter #2 Skrevet 28. juni 2008 Jeg dytter littegranne. Er det virkelig ingen som har ideer her??
Shabby Cheap Chic Skrevet 28. juni 2008 #3 Skrevet 28. juni 2008 Lurer jeg på å .. Har fått sydilla:)
http://sylysten.blogspot.com/ Skrevet 28. juni 2008 #4 Skrevet 28. juni 2008 Du kan f.eks sy koseteppe. Klipp eller skjær opp x antall firkanter og appliker figurer etter hans smak på noen av dem, og sy de sammen til et teppe. Vet ikke hvor mye du syr, men si ifra om du trenger mer beskrivelse. Sekk med figurer på. Vognpose. Leketeppe med veier. Bamse. Fotball. Vegger som du kan hekte på innsiden av stuebordet, så har han sinn egen lille hytte;o) Noen tips iallefall;O))))
Alba44 Skrevet 28. juni 2008 #5 Skrevet 28. juni 2008 Hva med et forkle? Kan brukes enten til maling eller baking
Mamma til tuppis og spira Skrevet 28. juni 2008 Forfatter #6 Skrevet 28. juni 2008 Den idden med hytte likte jeg veldig godt. Det skal jeg jammen gjøre! Tusen takk. Vognposen er jeg allerede igan med. En sånn sommervognpose. Det er ikke så lett å få tak i det egentlig.
engletrollet Skrevet 28. juni 2008 #7 Skrevet 28. juni 2008 Her er det mange som syr, spesielt til barn: www.sykroken.no
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå