Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #1 Skrevet 28. juni 2008 Si nå at dere har hatt sex og legger dere til for å sove, 20 min etterpå so må du på do, renner da all sæden ut igjen eller er det noe som blir igjen.Er noe kommet opp i livmora eller? No hører det også med til historia at man da går å legger seg igjen etter dobesøket. Håper på svar.
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #2 Skrevet 28. juni 2008 jeg går på do og alt renner ut så legger jeg meg og våkner i en tørr seng.
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #3 Skrevet 28. juni 2008 Javel. So med andre ord so kan man til en viss grad "bruke dette" som eit lite prevensjonsmiddel da??
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #4 Skrevet 28. juni 2008 nei det kan man ikke!!!! det skal ikke mye til for at en sædcelle trenger opp i livmora. og noe kan komme inn før mannen får utløsning å. så det er nok det dårligste prevensjonsmiddlet du kan stole på.
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #5 Skrevet 28. juni 2008 Jeg går alltid på do etterpå både fordi det er ubehagelig å ha det oppi der, føler jo at det renner etter en stund, pluss at det er større fare for infeksjoner om man lar det være der. Urinveisinfeksjon bl.a.
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #6 Skrevet 28. juni 2008 Ja skjønner at det ikke er lurt som prev. Men eg tenkte at det er vel igjen noe der oppe selv om eg gjekk på do ??
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #7 Skrevet 28. juni 2008 Ja, etter sex...rett etter...går jeg på badet og lar det renne ut. Vasker meg også med lunkent vann fordi jeg lett blir sår av sæd. Men å la han komme i deg, uansett om det renner ut store deler av det etterpå, er det samme som å gå innfor å bli gravid. Det er prevantivt for barnløshet..
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #8 Skrevet 28. juni 2008 Det varierer hos meg hvertfall. Noen ganger får jeg "tømt ut" alt, mens andre ganger kjenner jeg at det renner litt ekstra etter at jeg har vært på do.
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #9 Skrevet 28. juni 2008 Javist er det det. Vi bruker Lady comp,men so kom tanken enn om det plutselig en sykluss skulle komme el litt tidlegare , hmm, man har ingen garanti, derfor var det eg prøvde å "tømme meg" men eg ser no det i dag at det kommer litt kvar gang eg er på do.For det er ikke utflod for å si det slik. Grunnen for at eg tenker tidleg el er at eg har endel symptomer på det. Men når LC sier noe annet so ja....
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #10 Skrevet 28. juni 2008 For meg virker det som om du har lust å bli gravid, Og derme viss du ligger i senga i 20 min etter sex, og så går på do er det sjanse for å bli gravid.. Ligg gjerne me en pute under rumpa slik at det renner bedre inn. Og prøv å hold deg litt lengre en 20 min. Men viss du ikke vil bli gravid shønner jeg ikke hvorfor du må vente i 20 min før du går på do?
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #11 Skrevet 28. juni 2008 Det som renner utigjen er ikke sædcellene men "guffa" som følger med. Du bør tørke deg med en gang dere har hatt sex for å unngå UVI, sopp o.l. Du blir ikke noe mer eller mindre fruktbar av den grunn.
Rampegutt08+Bøllefrø12 Skrevet 28. juni 2008 #12 Skrevet 28. juni 2008 Jeg går på do rett etterpå og "tømmer" meg. Men det er da ikke et prevansjonsmiddel. Jeg går på do fordi det er ekkelt å sove med det i..
Anonym bruker Skrevet 28. juni 2008 #13 Skrevet 28. juni 2008 Alt man lærer da ;o) Var sikker på at som rann ut var cellene. Nei vi prøver ikke på barn ) Bruker somregel gummi og LC.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå