Gjest Skrevet 27. juni 2008 #1 Skrevet 27. juni 2008 Etter en tur ala pjuh,så er vi endelig fremme. Jeg hadde jo ordna med diverse filmer for å få en litt mindre masete tur,men den gang ei..Spillern tok ikke slike plater....blæh. Måtte kjøpe,og di gikk hele tiden,helt frem.Ungene masa etter 5km =) Å lille sinnataggen sovna etter en konsert med hyling i 4 tiden. Men vi kom da frem,og nå er vinduer dekt og jeg holder pusten i spenning om di sovner.Ei vil hjem til senga,ei nekter på at det er kveld,og minstemann vet ikke helt hva han skal enda...hehe Sola skinner som på dagen,og her er blikkstille.Baksiden av Lofotfjellene er lyse blå.Godvær i vente da =) Jeg er i himmelen!! Nå skal jeg nyte sola til øynene ramler igjen =) Tjo og hei fra "reisende Mac"
Reveenka Skrevet 27. juni 2008 #2 Skrevet 27. juni 2008 Nyt det! Håper du får en deilig ferie, og at unga skjønner at det er natta! c",)
♥Snulder Skrevet 28. juni 2008 #3 Skrevet 28. juni 2008 Jepp! ser gliset dit!!! KOS DEG!!!!!! Kos deg så mye at du fortsetter å smile lenge etter at du er tilbake i hverdagen igjen!!
Karomamma Skrevet 3. juli 2008 #4 Skrevet 3. juli 2008 He he, jeg ser du gliser døgnet rundt Koooos deg i nord!!
Attpåklatten :-)™ Skrevet 7. juli 2008 #5 Skrevet 7. juli 2008 Åh så deilig for deg! Endelig er du der du har lengtet til og kan puste lett og kose deg:-) Håper du skal være der lenge og nyte livet:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå