Anonym bruker Skrevet 26. juni 2008 #1 Skrevet 26. juni 2008 Jeg hater åndenes makt, men jeg vil så gjerne se det.. Idag er det noen som merker nærvær i huset sitt. De lukter ham, de hører ham, han åpner dører, rydder vaskerom, og det ene barnet våkner om natta, på rommet sitt, og merker nærvær av mannen. Jeg hadde aldri greid bo der, og enda mindre hadde jeg latt barna mine sove alene i et rom med husspøkelse... Dersom vi har husspøkelser, er de snille nok til å holde seg borte fra oss. Takk gud for det!
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2008 #2 Skrevet 26. juni 2008 Jeg elsker det programmet, men tror du det er mulig å få se noe på tv for meg i dette EM-helvetet da???!!!!! nope- fat chance!! HATER fotball.. Blir dødsredd av å se de progr hvis sambo er borte, forresten..
Amanda- Skrevet 26. juni 2008 #3 Skrevet 26. juni 2008 last ned åndenes makt da.. det har jeg gjort:o) me love:o)
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2008 #4 Skrevet 26. juni 2008 Jeg pleier aldri se på spøkelsesprogrammer, jeg er så lettskremt. Men idag er sambo borte for å se *tada* fotballkamp med en kompis ja så nå sitter jeg her og hutrer, er både fasinert og skremt! HI
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2008 #5 Skrevet 26. juni 2008 er det gratis da??? husker man måtte betale for å laste ned de Unge mødre-progr
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2008 #7 Skrevet 26. juni 2008 Hos meg høres skritt, dører lukkes, lys slås av og på.. Ikke skjedd noe på 6 mnd ca. Men for litt siden sto sønnen min å ropte i fra badet. Han nistirret inn i speilet bak seg. Har spurt hva det var, men sier bare ikke noe. Han er livredd badet nå.. Hva skal jeg gjøre???
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2008 #8 Skrevet 26. juni 2008 Ringer åndenes makt? Nei, vet du, dersom vi bare hadde leid der, hadde vi pakket tingene og flyttet. Dersom dere eier huset, bør dere kanskje kontakte et medium som kan hjelpe ånden videre?
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2008 #9 Skrevet 26. juni 2008 Vi eier. Elsker huset... Det andre har ikke plaget meg uten om noen ganger har jeg følt meg så beglodd at jeg må ha gått ned i 1etg. Men når han plutselig har opplevd noe... det skremmer meg.. Noen som vet hvor man får tak i et medium eller noe..???
Anonym bruker Skrevet 26. juni 2008 #10 Skrevet 26. juni 2008 hvor laster du ned ? ikke sikker å hvor du finner medium,søk det opp på google..vi hadde her men det var gjennom bekjente.du kan også høre å spå siden her..ekkelt det..her har vi noe som ikke vil bort,føler meg også skikkelig beglodd
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå