Gå til innhold

Dere i uke 30-31.. Hvordan er formen deres?:))


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg begynner å kjenne at det er tungt nå...Har en del mens smerter, og kynnere...også en del nedpress.... Hadde ikke så mye av dette i første sv.skap..så håper den ikke har tenkt å komme for tidlig!!... Litt bekymret for det..:(

Har også bekkenløsning, og den er blitt verre de siste ukene:( Ellers er jeg i bra form...ikke lagt på meg så mye som sist gang heldigvis! Er oppe i +10kg nå...fornøyd med det egentlig!:) Håper jeg kan holde meg under 18kg..;)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Hei!

Er i uke 30 og formen er ikke så værst men orker ikke all verden. Var mye plaget med kvalme veldig lenge og det er heldigvis nesten helt borte nå. Men det er tungt med magen og sliter litt med ryggen. Finne gode sovestillinger osv. Har heldigvis ikke bekkenplager, men er veldig trøtt. Kunne sikkert sovet halve døgnet føles det som. Nå har vi ferie (jeg er sykem pga svangerskapsfogiftning sist sv.skap.) og skal bare slappe av og kose oss :-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...