Bebisslykke Skrevet 26. juni 2008 #1 Skrevet 26. juni 2008 Jeg er nå i 8 uke. har gått på oergo i 1 år , tok operasjon, og ble gravid på 1 forsøk etter operasjonen. Anbefales!! De svidde 15 hull i hver eggstokk. Har pcos. KLEMS! og LYKKE TIL
momaja 8+6 Skrevet 26. juni 2008 #3 Skrevet 26. juni 2008 Hei:) Ja det funker virkelig bra med lap! Jeg er 7 uker på vei nå, ble gravid 2 pp etter lap og med pergo.
blirjegsnartmamma Skrevet 26. juni 2008 #4 Skrevet 26. juni 2008 Så godt å høre!!!! Må man ha gått over 1 år for å få lap tror dere? Har både pcos og endometriose..
Bebisslykke Skrevet 26. juni 2008 Forfatter #5 Skrevet 26. juni 2008 Takk takk! Vet ikke om man må ha gått ett år ..kan jo virke sånn. Jeg har lurt litt på det , hvorfor jeg ikke har fått den operasjonen før liksom.
Bebisslykke Skrevet 26. juni 2008 Forfatter #6 Skrevet 26. juni 2008 Jeg trengte ikke pergo heller, men tok en i 5 dager for sikkerhetsskyld(fikk lov av llegen:)), mot før da jeg måtte ta 3 eller 4 . ble gravid med første mann på 3 pergo, men det er jo ikke kjekt å dytte i seg de pillene der.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå