Gå til innhold

Jeg melder meg inn hos dere, jeg! :-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Testet positivt i dag tidlig, var i vår 13. pp (så synes virkelig det var på tide) :-)

 

Hadde håpet på under 2 års aldersforskjell på barna, men nå ser det ut til å bli rett under 3 år. Har nemlig foreløpig termin på nesten samme dato som sist gang. Bare tre år etter.... :-)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer og velkommen! :-)

 

Ja, nå var det deres tur! 3 år er ikke galt det heller. Er over 4 år mellom bror min og jeg, og vi har hatt et godt forhold i hele oppveksten og har det enda. :-)

Skrevet

grattis ja det var fortjent....

 

jeg testen positivt på mandag...

 

når er terminen da?

blir 2,5 - 3 år mellom mine også, vi håpet også på 2 år mellom, men glad det ikke blir mer enn 3 år=)

Skrevet

Gratulerer til deg også! Tror jeg gratulerte deg inne på Bli Gravid også, har byttet nick fra "har en gutt - 13. pp" til "Prinsemammaen".

 

Tror termin er rundt 6. eller 7. mars. Litt vanskelig å vite siden jeg har så ustabile sykluser. Men omtrent på samme tid som førstemann. :-)

Skrevet

Gratulerer så mye med graviditeten, masse lykke til i svangerskapet :o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...