malla85 Skrevet 26. juni 2008 #1 Skrevet 26. juni 2008 Lurte bare på om det er noen der ute med kjerringråd eller tips om hva mannen kan ta eller gjøre for at svømmerene dvømmer fortere eller noe sånt? Det ble litt kronglete skrevet men dere forstår vel hva jeg mener? Vitaminer? eller andre tips?
Prinsemammaen Skrevet 26. juni 2008 #2 Skrevet 26. juni 2008 Mannen burde ta sinktabletter. Og ellers holde seg unna røyk og alkohol. (mener jeg å ha hørt)
Egget/pfeew med lille nurk Skrevet 26. juni 2008 #4 Skrevet 26. juni 2008 Unngå å sitte med laptopen i fanget har jeg lest et sted..
1prinsesse+2engler Skrevet 26. juni 2008 #5 Skrevet 26. juni 2008 Han kan spise nøtter og sardiner har jeg lest et sted Nå setter vi alle kjerringråd til vi;) Også disse:)
prinsesse09lillebrøster10 Skrevet 26. juni 2008 #6 Skrevet 26. juni 2008 Ungå trange boksere og bukser.
Gretha Skrevet 26. juni 2008 #7 Skrevet 26. juni 2008 Sink, Selen, E-vitamin og C-vitamin er bra for sædkvaliteten.. Fant det på tipssiden her og litt om det på Nycoplus sine sider.. Så her i huset tar gubben også en liten cocktail om dagen..
Egget/pfeew med lille nurk Skrevet 26. juni 2008 #8 Skrevet 26. juni 2008 Tør ikke be sambo ta det ene og det andre jeg.. Redd han skal bli skremt av "maset" mitt... Men, lager mer salat og grønnsaker til middagen, sånn at han får mer vitaminer ;-) Også har jeg kjøpt c-vitaminer selv, som jeg lar stå framme på badet i håp om at han tygger i seg noen sånne iblant.. Hehe..
Gretha Skrevet 26. juni 2008 #9 Skrevet 26. juni 2008 Uff, da må jeg lage middag hver dag, det gidder jeg ikke.. Men han tygger heldigvis frivillig. Har funnet vitaminer der han tar Selen og C-vitamin i en tablett og zink og c-vitamin i en, så ikke det blir så mange...
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå