Heira☆ Skrevet 25. juni 2008 #1 Skrevet 25. juni 2008 Var i Haugesund i dag og satte inn 1 egg. Vi ønsket å sette inn 2, men jeg hadde "bare" 3 som var bra nok, så da ville de fryse ned de to siste. Så etter 3 misslykkede fryseforsøk, så ruger jeg nå på et ferskt egg. Jeg har lissom mere tro på det, for det var det jeg ble gravid på forrige gang. Så nå er det bare å vente de berømmelige 14 dagene *sukk* Ja ja, vi reiser på ferie til helgen, så forhåpentligvis så går dagene fort )
tuppelupp Skrevet 25. juni 2008 #2 Skrevet 25. juni 2008 jeg satt inn i går jeg. Fryseforsøk. satt inn to åttedelte egg. Det blir noen lange 14 dager nå. ferie ja, det hørtes ikke dumt ut. Skal du noe spennende som gjør det letter å tenke på noe annet enn rugingen? Huff tre mislykkede fryseforsøk. Det skal ikke være lett nei.... Lykke til :-)
Megawhat har ♀ + 2 nyankomne Skrevet 25. juni 2008 #3 Skrevet 25. juni 2008 Skal sette inn i morgen. Bp 12 dager etter, altså tirsdag blir det vel
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå