Gå til innhold

Tid passer det?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg vil så gjerne ha barn.. er så babysyk.. Men tid passer det egentlig og få barn? hva er rett tid, eller finnes ikke det?

 

 

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Tid som i hvilken mnd. eller tid som i når iløpet av livet?

Skrevet

Man skaper et barn når man vet at man kan gi det en god fremtid.

Skrevet

Godt sagt.. :) men hvorfor velger noen og da lage en baby når man ikke har økonomien til det? Eller teller ikke økonomien?

 

*litt tankefull HI*

Skrevet

Vi planla ikke vårt første barn, men vi hadde det stabilt, god, fast økonomi, vår egen bolig og følte oss voksen nok til det. Vi var 22 og 23 da jeg ble gravid. Det var gode drunner for at vi valgte å beholde.

Økonomi spiller selvsagt stor rolle.

Tror at behovet for baby er så stort hos noen at de gir faen i økonomi og alt som er viktig for en sikker fremtid.

Men for de som er litt mer gjennomtenkt, tror jeg stabilitet, både psykisk og fysisk, bra nok økonomi og babylyst skal holde for at man er klar. :)

 

Selv syns jeg det er topp å føde om våren. Da har man hele sommeren å trille og kose seg på!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...