Ønskebaby08*12 Skrevet 25. juni 2008 #1 Skrevet 25. juni 2008 Nå har vi begynt å se på vogner, og har vel igrunn sett oss ut noen favoritter, så nå gjennstår det å se hva vi ender opp med. Jeg har termin i midten av oktober, så fortsatt en stund igjen, men lurte på når må jeg kjøpe vogn. Vogn er vel ofte bestillingsvare, i og med at det er mange farger og modeller å velge mellom. Noen som vet hvor lang leveringstid det er på sånt?
Gjest Skrevet 25. juni 2008 #2 Skrevet 25. juni 2008 det kommer an på hva du skal ha.. emmaljunga har LANG bestillingstid... opp til 6 mnd mener jeg å huske. Når man handler vogna er jo litt hva man føler selv.. jeg ville ikke ha den hjem sånn veldig tidlig.. så forrige gang så bestilte jeg den tidlig.. ( simo duo.... var tilbud) men hentet den faktisk ikke før 2 dager før mathias kom ( han kom tre uker før da.. så egentlig hadde jeg jo tre uker på meg...) men hvis du syns det er greit så er det ingen ting i veien for å kjøpe nå
Gjest Skrevet 25. juni 2008 #3 Skrevet 25. juni 2008 Kan være greit å bestemme seg for vogn og så høre litt ang leveringstid På noen vogner må man regne noen mnd før man får vogna, særlig hvis man vil ha en bestemt farge for eks..
babyborn08 Skrevet 25. juni 2008 #4 Skrevet 25. juni 2008 Hei du:) Jeg har termin 22 oktober.. Vi bestemte oss for TFK'en og har vært litt på utkikk etter brukt på finn... men hvis jeg skulle ha brukt, måtte det bli fjorårets modell... vi ville ha svart da, men var lite av det til salgs:( Så vi var på barnas hus på alnabru i går og bestilte den.. der får de inn vognene i midten av juli, så tenker å hente den i begynnelsen av august.. var jo litt å vente det, men ikke mye! var noen som så på vofnen samtidig med oss og hun skulle føde i juli.. jeg blei helt stresset på vegne av henne jeg, siden de ikke hadde skaffet seg vogn ennå.. de skulle hjem å tenke på det flr de bestemte seg.. Men men, folk er forskjellige.. jeg liker å ha ting i hus jeg, kanskje litt i god tid:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå