Gå til innhold

Er det bare meg???


Anbefalte innlegg

Skrevet

Hver eneste og da mener jeg HVER ENESTE morgen våkner jeg kl 04:55

Må si jeg holder på å bli gal!!

Av og til sliter jeg til og med å få sovnet inn, men banne bein våkner jeg den samme tiden.....arrrg

 

Er det flere som sliter med det samme??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Flirer....så heldig du er da som ikke sliter med søvnløshet under svangerskapet....men hva vet jeg, kanskje du ikke er gravid, men om du er så er du heldig. Men kanskje du sliter med andre ting, som ikke jeg sliter med;-)

Skrevet

Før så va æ akkurat som dæ, et super A menneske som våkna i 4 tia om mårran uansett katti æ la mæ på kvelln :-( Blei jævli lite søvn til tider :-/

 

Men nu som æ e gravid e æ blidd et komatroll!! klare såvidt å komme mæ opp om mårran, å kan finne på å sove til 9 tia! :-)

 

Ganske rart sia man har våkna tili i så mange år, men allikavell litt deili å kunne sove ei stund nu før babyen kommer :-) Blir vell nåkk av våkenetter da :-)

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...