grolla Skrevet 25. juni 2008 #1 Skrevet 25. juni 2008 Lillemann sov jo 7-8 timer i strekk på natten, samt lange lurer på dagtid frem til rundt tre måneders alder (hvis du ser bort fra de første seks ukene). Trodde rutinene var i boks, men da begynte han å bli veldig sulten igjen. Ammer ofte dag og natt, ca hver annen time. Har ingen lengre soveperioder på dagtid, maks tre kvarter, men kanskje tre-fire timer fra kl syv om kvelden. Har lest at flere opplever en slik økeperiode i denne alderen, men dette har nå vart i over en måned. Når begynner de å sove litt mer igjen? Har glemt dette jeg! Tillegg og fast føde er uaktuelt. Han er nå drøyt fire måneder.
Sunniva78 har to små Skrevet 25. juni 2008 #2 Skrevet 25. juni 2008 Her kjenner jeg meg igjen, sånn er det her også! Kan dra til å sove langdupp innimellom, men som regel er den lengste duppen på 1 time nå. Dette har vart siden han var rundt 3 mnd, når er han 4 1/2. Og ofte mat 2 ganger om natta, før var det 1. Vi har begynt såvidt å smake på litt sviskemos og avocado, men ikke noe måltid med fast føde enda. Håper å kunne drøye det enda en stund ja.
Gjest Skrevet 25. juni 2008 #3 Skrevet 25. juni 2008 Hvis det har vart så lenge, trenger han tydeligvis så mye mat så ofte. Spørs om det ikke blir sånn til han får fast føde ja.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå