Gå til innhold

Mistet vesla i bakken...


Anbefalte innlegg

Skrevet

Da jeg passet barnebarnet mitt for et par uker siden var jeg så uheldig å miste henne i bakken, og nå nekter datteren min å la meg passe den vesle tulla igjen. Jeg gjorde det selvfølgelig ikke med vilje, og jeg er så forferdelig lei meg. Skulle jeg latt være å fortelle at dette uhellet skjedde? Hva synes dere?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ja ikke sant?

Hehe;p

Gjest Sauen og dingsen
Skrevet

Sånt skjer den beste. Her hoppet min 9 mnd gamle datter utav spisestolen sin det ene sekundet vi så en annen retning... Hvis dette er eneste problemet syns jeg hun overreagerer litt, ja. Du gjorde det jo ikke med vilje.

Skrevet

Ærlighet varer lengst=)

Skrevet

Hun kipte seg sikkert bare.. Kommer sikkert til å la deg få passe igjen om ei stund. Vet jo at du ikke gjorde det med vilje:)

Skrevet

Synes du skal snakke litt med datteren din jeg:) Vi mammaer er ikke perfekte og uhell rammer oss også. Det kan skje den beste og sånne ting gjøres jo ikke med vilje.

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...