Gå til innhold

Bare litt bekymret. (samme som barnimagen)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Ligger her med 38,5 i temp og føler meg helt elendig (normal kroppstemp er på 36,6 og jeg tåler feber heller dårlig)

Fryser som et uvær, værker i hele kroppen, huden er øm å stryke over, og jeg har hatt vondt i korsryggen i hele dag, håper det ikke har noe med svangerskapet å gjøre, men man blir jo litt bekymret:(

Var aldri syk med feber da jeg gikk med snuppa, så aner ikke.

Bortsett fra Hyper remissis hele svangerskapet, var jeg frisk som en fisk.

Har litt vondt i halsen i tillegg og snuppa var hjemme fra barnehagen hele forrige uke med en eller annen virusinfeksjon.

Er ikke mer enn max 5 uker på vei tror jeg, så det skal vel ikke ha noe å si???? Regner med at spiren regulerer og ordner opp selv?

Men liker ikke den smerten i korsryggen da.

 

Hva tror dere?

Skal jeg bare holde senga og slappe av? Eller bør jeg komme meg en tur til lege? Har ikke kontrolltime før torsdag neste uke

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Kan jo ringe til legen om du er veldig bekymret. Er bare å ta en tlf til de..

 

Går vel fint med spira tenker jeg, men det jeg vet om dette med svangerskap og feber er at det er "farligst" de tre første månedene. Etter vært når babyen blir større klarer den å regulere temperaturen selv. Så det er ikke noe særlig med høy feber tidlig i svangerskapet, men nå er ikke 38.5 høy feber da så det går nok bra. Ta paracet, hold feberen nede å ta det med ro. Drikk masse vann! Å ring legen om du er bekymret for spira di. Ofte godt å høre hva de har å si.

God bedring...

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...