Trebarnsmamma30 Skrevet 23. juni 2008 #1 Skrevet 23. juni 2008 Pleier festen å være på ungdomsskolen da, eller annet lokale? Har fått invitasjon, festen er allerede neste uke, men det står kun hva en må betale per person og litt sånt i meldingen.. Noen som har vært på sånt?
Vålerenga12 m/ 3 små Skrevet 23. juni 2008 #2 Skrevet 23. juni 2008 Vi i klassen min skal leie et lokale - visstnok. Et eller annet sted LANGT fra skolen. Dessuten er skolen vår jevnet med jorden..;o)
Leirha Skrevet 23. juni 2008 #3 Skrevet 23. juni 2008 Det var litt rart da at det ikke står hvor det skal være. Det jeg har fått med meg er at det leies et lokale... Har du ingen du kan spørre?
Trebarnsmamma30 Skrevet 23. juni 2008 Forfatter #4 Skrevet 23. juni 2008 Får sende melding til hun som er hovedarrangøren..Har ikke kontakt med noen av de jeg gikk på ungdomsskolen med. Fikk en melding med informasjon i dag, men stod ingenting om hvor det skulle være. Aner heller ikke hvilken mat som serveres.. (har cøliaki så det er litt kjipt), Er litt sjenert av meg, burde vel ha spurt om dette før.. håpte jeg skulle få informasjonen jeg trengte:)
Trebarnsmamma30 Skrevet 23. juni 2008 Forfatter #5 Skrevet 23. juni 2008 Gruer meg litt..men håper jo det blir kjekt. Vet ikke helt om jeg kan drikke heller, da jeg er hjemme med 2 små hele dagen derpå, og i tillegg ammer...hadde jo hjulpet litt med et par glass:/
Kamomille Skrevet 24. juni 2008 #6 Skrevet 24. juni 2008 Du må jo bare spørre da??!! Hvor festen pleier å være avhenger vel fra sted til sted, hvor mange som kommer, muligheter ofr å leie lokale, hvs slags mat som serveres ol!
hit og dit Skrevet 24. juni 2008 #7 Skrevet 24. juni 2008 Hehe, må vera litt av ein amatør som planlegger fest men ikkje forteller kor. Du må nesten spørje ho, og du er neppe den einaste som må det.
*venter nr. 2* Skrevet 24. juni 2008 #8 Skrevet 24. juni 2008 Da jeg arrangerte reunion hadde jeg det hjemme hos meg. Jeg lagde mat til alle sammen og vi kosa oss kjempemasse.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå