Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hei:)

 

Jeg skal til lege for første kontroll på onsdag, jeg lurer litt på hva som kommer til å skje da, hva som skal gjøres? Sikkert noen her som kan svare meg på det:)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Lurer på det samme,skal på min første kontroll neste uke.

 

dytter denne jeg

Skrevet

Det blir tatt prøver av deg, blir også veid. så vil de fylle ut skjema som du skal ha med deg hver gang. Man blir også sendt til sykehuset for å ta blodprøver der.

 

Så mye mer skjer det ikke på den første kontrollen.....

Skrevet

+ at du starter på skjemaet du skal ha med deg overalt tilfelle noe skulle oppstå, du får også en oversikt over når og hvor og hvem du skal til de 8 gangene du skal til planlagt kontroll, de søker deg til fødeplass osv;-)

Skrevet

Du må huske å ta med urinprøve. Dette gjelder for alle kontroller, både hos lege og jordmor. Du må også belage deg på gu på 1.kontrollen. Kommer litt an på legen og på når du tok celleprøve sist...:)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...