Gå til innhold

Hvor mange her inne har blitt spådd å fått


Anbefalte innlegg

Skrevet

rett, enten med å være gravid/ikke være gravid???

Videoannonse
Annonse
Skrevet

I mars fikk ei opp gravid på meg nå i juni, for en uke siden fikk ho ikke opp noe graviditet.... har ikke testet enda.. venter litt til så får vi se hva som var rett

Skrevet

Når har du IKM???

Skrevet

hadde på fredag, fikk el litt seint så er på DPO 14 i dag

Skrevet

eg har blitt spådd at eg kommer til å bli gravid i august.. kunne hende det ble i juli og, men ho hadde mer tro på august så da må eg nok bare vente å se om det blir rett.. har du blitt spådd og var det rett?

Skrevet

Jeg ble spådd gravid i juni av 1 og juli av 2....ble ingen graviditet i juni så får vi se hva som skjer i juli...:-)

Alle sa jente da...

Skrevet

Hun spådde at hun fikk inn at jeg var gravid. Men har dytta litt på tråden ,men ikke fått noe svar ennå. Men er sikkert mye jobb å gå inn å spå alle sammen.hehhe

Skrevet

jeg ble spådd at jeg skulle bli gravid i august med ei jente.

jeg har tatt 3cb nå alle har vist GRAVID så ser ut som jeg er litt før spådommen:)

Skrevet

hvor er det dere blir spådd hen? kunne tenke meg å prøve det jeg og=)

Skrevet

Under spå/horoskop, hvor seriøst dette er vet jeg da ikke...

Skrevet

Jeg ble spådd av en at jeg var gravid, dette var tidlig i mai, og av ei at jeg skulle bli gravid i juli. Ble gravid i slutten av mai, en syklus etter det hu første spådde. Så ingen tok rett på meg gitt, selv om det var nære.

Skrevet

jeg fikk spådd av en at jeg skulle bli gravid i juni og skulle teste positiv 25 juni,men jeg fikk mens 16 juni.så der tok hun ikke rett.

Skrevet

Å spå på dato er vel ganske vågalt da vil jeg tro. ;)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...