M@mm@ :-) til to!♥ ♥ ♥ ♥ Skrevet 23. juni 2008 #1 Skrevet 23. juni 2008 Har en periode ammet om morgenen.... men nå vil hun ikke ha da heller! Får grøt, middagsglass og MME.... Men jeg lurer på hvor lenge har jeg melk, når vi nå slutter med morgen-puppen også! Blir den borte med en gang? Eller går det litt tid?
Mammaen til Turid Skrevet 23. juni 2008 #3 Skrevet 23. juni 2008 vel.. jeg slutta å amme vesla når hun var 2 uker.. hun er nå 11 uker og jeg har fremdeles litt melk... (men bare når jeg stimulerer brystvorta..)
~\/ero~ Skrevet 23. juni 2008 #4 Skrevet 23. juni 2008 Gutten min sluttet med puppen gradvis. Først slutten han om dagen(7mnd), så om morgenen, så om kvelden og natta(9 1/2mnd). Er ikke så lenge siden han sluttet med puppen helt. Tror det gikk 7-10 dager til melka ble helt borte. Hadde bare litt spreng en dag etter jeg sluttet, mener det var dag to. Er nok individuelt hvor lenge man har melk etter man slutter og amme, men tror at når man ammer såpass lite så vil det ikke ta så veldig lang tid til melka blir borte.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå