Shauri Skrevet 23. juni 2008 #1 Skrevet 23. juni 2008 Jeg fikk min første normale mens forrige mandag (16/6) og den funket som bare det frem til fredags kveld. Men allikevel nå fortsetter det å komme litt i trusa? Ikke noe på papiret når jeg tørker meg, men kun i trusa.. Er det andre som har opplevd det? Er dette bare utskillelse, eller betyr dette at jeg har mye lengre mens nå og at syklusen min blir forskjøvet? Ble litt forvirra av dette jeg.
kei80 Skrevet 23. juni 2008 #2 Skrevet 23. juni 2008 hei du er sikker på at er mens og ikke blødnig etter pilleslutt? spør for det mange som forveksler dette.. men er det mens ville jeg bare begynnt å teste el for å bli kjennt med syklusen igjen. håper den regulere seg fort og småblødningene avtar!
Shauri Skrevet 23. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 23. juni 2008 Ja, jeg hadde pillemens i mai, så regner med dette er "normal" mens. Får nok ta meg en bestilling på el-tester ja.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå