Ubrukelige hengerumper... Skrevet 23. juni 2008 #1 Skrevet 23. juni 2008 Rart jeg ikke greier å komme i sommer stemning?
Nesta_L med guttebebis Skrevet 23. juni 2008 #2 Skrevet 23. juni 2008 Holder du til i Finnmark, da? ;-)
Uglemamma er tobarnsmamma! Skrevet 23. juni 2008 #4 Skrevet 23. juni 2008 Åååååååååååh, jeg vil også ha snø! *Misunnelig*! Vi holdt oss i utlandet hele vinter, har ikke sett snurten av snø på halvannet år... Sukk. Vil ha! Men jo, kremt, skjønner jo at sommerstemning utgår..
Ubrukelige hengerumper... Skrevet 23. juni 2008 Forfatter #5 Skrevet 23. juni 2008 Vi kan godt bytte:) Har tilbringt de siste 3 sommerene her, å vær gang har jeg lovt meg selv at dette skulle bli den siste.. Gleder meg virkelig til å reise på fastlandet å oppleve sol og varme
EnLitenPrins Skrevet 23. juni 2008 #6 Skrevet 23. juni 2008 Her har det regna i 2 uker vell nå, og i går hagla det !!
Uglemamma er tobarnsmamma! Skrevet 23. juni 2008 #7 Skrevet 23. juni 2008 Har utroooolig lyst til å reise oppover 1. august da... Til solformørkelsen. Det kommer til å være så vakkert for dere. Hadde elsket å gifte meg med forloveden min da. Men måtte bragt med oss folk og gifteren,så det hadde blitt for dyrt tror jeg...Men har sjekket priser. Hotell er sikkert overbooket allerede.
Ubrukelige hengerumper... Skrevet 23. juni 2008 Forfatter #8 Skrevet 23. juni 2008 Har også litt lyst til å gifte meg her oppe, men da skulle det ha vært på isbrea i blåtimen Er jo masse overnattingsplasser her oppe, så du finner sikkert en plass å sove Er jo ikke så dyrt heller nå når norwegian har starta å fly opp hit. Men du kommer nok til å bli litt skuffet, er så utolig stygt her om sommeren :/ hadde jeg vært deg hadde jeg venta til mars/april, fineste tiden på året Men smaken er som baken:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå