Gjest Skrevet 22. juni 2008 #1 Skrevet 22. juni 2008 Da var jeg 12 uker på vei, og kan såvidt snike meg inn her. Gleder meg så utrolig mye over det som skjer, og til den lille bebisen som skal komme.
Kokkeli nyter våren:) Skrevet 22. juni 2008 #2 Skrevet 22. juni 2008 Hei velkommen til 2 trim:) Håper du får en flott midtsemester, som går fort:) Jeg sliter med nicket mitt, får ikke forandret det, er egentlig 22+6 uker på vei. Så har noen uker igjen her inne enda selv:)
Drammen81 fikk gutt 09.01.09 Skrevet 22. juni 2008 #3 Skrevet 22. juni 2008 Hei Spent mamma Da er vi i samme båt, første dagen her- er 12+1 i dag :-) Gleder meg masse jeg å. Har mistet en gang, så dette er første gangen jeg har kommet så langt. Denne gangen kjenner jeg meg virkelig gravid, vært kvam og kastet opp nesten hver dag :-( Men ser på det som en glede egentlig. Lykke til videre
Katsi Skrevet 22. juni 2008 #4 Skrevet 22. juni 2008 Jeg er også ny her inne:) Er 12+3 idag og har endelig begynt å slappe litt av, det ser jo ut til at dette faktisk skal gå bra:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå