Gjest Skrevet 21. juni 2008 #1 Skrevet 21. juni 2008 Har fått en kjempeproblem - bokstavlig talt! Jeg har store pupper fra før, men etter at jeg har blitt gravid har de bare blitt gigantiske, og jeg får ikke tak i noen bikinitopp som passer! Det er helt umulig! Hvorfor går det ikke an å lage store nok topper? Sånn som de klarer å lage bh'er!? Jeg hater puppene mine fra før, og nå blir det bare enda verre! Aner ikke hva jeg skal gjøre når vi skal på ferie til Italia i juli! Har jo ingen bikini! Og badedrakt er uaktuelt! Må ha noe som støtter puppene! Æsj, føler meg ekkel! Noen som har samme problem? (Jeg er str. 85 DD/E.)
Heidi med to gutter + spire Skrevet 21. juni 2008 #2 Skrevet 21. juni 2008 Hei:) har store pupper selv (75 ee). Jeg kjøper alt av undertøy og bikinier på Change undertøys butikk:) koster litt mere, men er mye bedre kvalitet, og de hjeper deg med å finne riktig str og sånn:) Har ett greit utvalg av bikinier også Koster ca 500 kr.
Jajun Skrevet 21. juni 2008 #3 Skrevet 21. juni 2008 hehe.. når skal butikkene skjønne at ikke alle kan være 75 b og 75 c ? 85 F her:P lindex har noe.. og kapp ahl har en god del.. men går ikke lenger enn til E der da.. men det hjelper vel deg =)
Gjest Skrevet 21. juni 2008 #4 Skrevet 21. juni 2008 Jeg syns bare at alle bikinier i stor størrelse er sååååå stygge! Fæle gammel-dame-bikinier. Hvorfor kan det ikke finnes store størrelser i ALLE farger og stiler???? Blir så oppgitt! Jeg har nemlig nå bestilt bikini tre ganger fra Ellos. Det har vært sånn til å ha rundt nakken, uten spiler. Har vært fornøyd med det før. Og da jeg kom over str. 48 i Ellos, så prøvde jeg. Men de er jo MINI-størrelse jo. Bare halve puppen som ble dekka. Herreguuuuud! Blir deppa! Så jeg må bare returnere alt. Æsj!
Yaddaline ❤ ♀04/05 ♂02/09 Skrevet 21. juni 2008 #5 Skrevet 21. juni 2008 Tror det var Change jeg fikk reklamebilag til i siste Henne, og der hadde de litt fine, sporty mønster og fasong til store pupper også! Selv endte jeg på undertøysbutikk hvor hele bikinien kom på 900 kroner *sukk* men ble kjedelig svart type. Alle de pene lagde de nemlig ikke i større enn c-cup - HALLO; ccupene kan jo handle på h&m, jeg med min 75e/f må handle i skikkelig butikk og så er bare 30% av utvalget der passende til meg. SKUFFA! Men som sagt, de change-bikiniene så fine ut!
♡ ¯`°•.¸*jippi*¸.•°´¯ ♡ Skrevet 21. juni 2008 #6 Skrevet 21. juni 2008 heisann:) kappahl selger en kjempegod bh i svart i generous (er det det d heter??) den bruker jeg som bikinitopp, den er helt enkel og bare bittelitt blonde i siden under armen. synes omtrent ikke i det hele tatt... bare et lite tips fra en annen med enorme pupper.. disse bh ene har stooor puppeplass:D med spiler! kjempedeilige:)
petiteM's Skrevet 21. juni 2008 #7 Skrevet 21. juni 2008 Change er svaret!! Bruker normalt 70DD, men under forrige svangerskap og ammeperiode vokste de til gigantiske 75G/H i ammebh. Change har masse fine bikinier og de reklamerer med at de har helt opp til J-cup:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå