Anonym bruker Skrevet 20. juni 2008 #2 Skrevet 20. juni 2008 Er oversetter. Krever sjøldisiplin, men da er det bra.
Anonym bruker Skrevet 20. juni 2008 #3 Skrevet 20. juni 2008 Jeg hadde det før, men det fungerte ikke for meg. Jeg kjedet meg så veldig når jeg ikke så annet enn min egen stue. Jeg trenger å skifte miljø litt innimellom. Så for meg hadde det ikke noen fordeler.
Anonym bruker Skrevet 20. juni 2008 #4 Skrevet 20. juni 2008 hvordan er du blitt oversetter? hva oversetter du? hørtes gøy ut;)
Anonym bruker Skrevet 20. juni 2008 #5 Skrevet 20. juni 2008 Utdanna diplomoversetter i Tyskland, femårig. Oversetter innen de områdene jeg valgte å spesialisere meg - mye maskinteknikk, manualer etc. Det er gøy og godt betalt og lett å kombinere med å ha barn hvis du er godt disiplinert og jobber i de tidshullene du har - men det fordrer at du opparbeider deg en kundekrets av store faste kunder, da - ellers blir det veldig uforutsigbart.
Anonym bruker Skrevet 21. juni 2008 #6 Skrevet 21. juni 2008 Er også oversetter, og redigerer bilder o.l. Deilig men ensomt!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå