En liten mamma Skrevet 20. juni 2008 #1 Skrevet 20. juni 2008 Lillebror i magen trenger et navn! Selv om vi bare er 15 uker på vei, så er jeg utolmodig med å finne navn. Eller iallefall ha en liten favoritt-liste... Men guttenavn er så vanskelig! Kan jeg "låne" deres gutte-favoritter?
*tornerose* Skrevet 20. juni 2008 #2 Skrevet 20. juni 2008 Heia ) Sliter med det samme som deg.... vanskelig med guttenavn altså, men liker veldig godt navnet Joachim og det var det dattera mi på 5 år som kom med ) Ellers har jeg også Nicklas og Nicolai på lista vår (",)
Gjest Mammamoms Skrevet 20. juni 2008 #3 Skrevet 20. juni 2008 Vi har flere jentenavn på lista, men sliter også med guttenavn. Min store favortitt er nok Samuel. (Det har "desverre" ei venninne tatt, så det er blitt uaktuelt. Et annet navn jeg også synes er litt sjarmerende er Teodor. Lykke til på "jakten" etter det rette guttenavnet!
verysoon Skrevet 20. juni 2008 #4 Skrevet 20. juni 2008 Niklas Tobias Erik Steffen Marius Kevin Andreas Thomas
snart2mom Skrevet 21. juni 2008 #5 Skrevet 21. juni 2008 Hei, nednefor finner du mine favoritter og som jeg mener passer til Hedda: - Oskar - Kristian - Eirik - Erik - Daniel - Axel
Rascal_4.11<3 Skrevet 21. juni 2008 #6 Skrevet 21. juni 2008 Gutten i magen skal hete Samuel Christoffer, (om jeg får vilja mi, vi var enige men veit ikke helt lenger) skal bare bruke Samuel til vanlig elsker det navnet og ennå er det ikke så mange som heter det ennå Ellers liker jeg navn som Liam Sebastian Adrian Michael William Wilhelm Jakob Isak August Brage Gustav Johannes Nicolai Niklas Simen Peter Jah det var noen, litt dilla på navn ja
Maya_1 Skrevet 21. juni 2008 #8 Skrevet 21. juni 2008 Du kan få Nicolai Elsket det navnet i alle år, men nå heter jo halve gata det Ellers på lista mi har jeg: Marius Marcus Lucas det var visst det hittil..
Gjest Skrevet 21. juni 2008 #9 Skrevet 21. juni 2008 Mine heter Marcus og Scott - og dersom spiren bllir en gutt: Charlie. Liker også Daniel og David.
blomst82 Skrevet 21. juni 2008 #10 Skrevet 21. juni 2008 Vi vet ikke kjønnet enda, men har en gutt som heter Sigurd. Ellers har jeg laget en "liten" liste over gutte-navn:) Jørgen Isak William Kristian Herman Lukas Filip Odin Edvard John Johannes Erik August Alv Olav Kyrre
Gjest Skrevet 21. juni 2008 #11 Skrevet 21. juni 2008 Daniel Isak Jakob Julian Simen Simon Adrian Martin Har hengt meg opp i Daniel, men jeg vet ikke.... akuratt som om det er ett navn jeg liker VELDIG godt som jeg har glemt. hmmm
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå