Gjest Skrevet 20. juni 2008 #1 Skrevet 20. juni 2008 Og den kan han nå alltids få... Såfremt det finnes sånt som går ut i vask.... Men går det? Han er nokså mørk i håret, men han har så lyst til å prøve. Men får jo selvsagt ikke noen permanent farge:)
OneOfTheBoys Skrevet 20. juni 2008 #2 Skrevet 20. juni 2008 Jeg letet i mange butikker ett farge med nivå 3, altså glansvask som går ut etter noen vask, men jeg fant det ingen steder! Men tviler på han får noe annet enn et svakt rødskjær hvis han har nokså mørkt hår. På frisøren har de rød gele, som de tar i håret til ungene etter de har klippet seg hvertfall, ville heller prøvd det;)
Gjest Skrevet 20. juni 2008 #3 Skrevet 20. juni 2008 Ja, er vel kanskje best det:) Uaktuelt med noe storfarging for å si det sånn. Får stikke innom en frisør og høre hva de sier:)
OneOfTheBoys Skrevet 20. juni 2008 #4 Skrevet 20. juni 2008 Gjør det:) Sånn fargekrem er jo genialt og veldig morsomt da! De har de i mange forskjellige farger, og det går av i vask. Men spørs hvor gammel han er, om han syns det er "kult" nok;)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå