Gjest Skrevet 20. juni 2008 #1 Skrevet 20. juni 2008 Er det noen som vet hvem som selger dette, og som kanskje også har erfaring med dem?
skimre Skrevet 20. juni 2008 #2 Skrevet 20. juni 2008 barnetrend har den:o) http://www.barnetrend.no/index.php?main_page=index&cPath=27&sort=20a&page=4 ingen erfaring å dele med deg dessverre;o)
stinen ♀ ♂ ♂ Skrevet 20. juni 2008 #3 Skrevet 20. juni 2008 Vi har et vanlig svakt lys på rommet til hu største. Den har vi satt en sånn "timer" på, slik at den slår seg på klokka sju om morgenen. Hvis lampen lyser (det er en rosa pusekatt-lampe), eller "pusekatten har stått opp", som hun sier, kan hun få stå opp. Er den av må hun legge seg til å sove igjen=) Dette funker helt utmerket hjemme hos oss. De timer-sakene setter man i stikkontakten... Koster 60,- for to eller noe sånt på f.eks Clas Ohlson. =)
melkekua™ Skrevet 20. juni 2008 #6 Skrevet 20. juni 2008 Jeg har ingen erfaring, men de selger de på babyshop. De har visst fått mye skryt.
Gjest Skrevet 20. juni 2008 #7 Skrevet 20. juni 2008 Fra hvilken alder passer det å begynne med noe sånt?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå