SaDa Skrevet 20. juni 2008 #1 Skrevet 20. juni 2008 Vi har aldri bestilt reise over nettet, men prøvde oss da vi skulle bestille bryllupsreise. Ser nå at samboeren har bestilt uten bagasje.. Får vi endret på det?? Vi kan jo ikke være en uke i Roma uten bagasje. Var inne på norwegian for å sjekke, men skjønte ikke det som sto der. Noen som vet?
Gjest Skrevet 20. juni 2008 #2 Skrevet 20. juni 2008 Tror du kan bestille det når du kommer på flyplassen, men er ikke skråsikker. Ellers ville jeg ringt og hørt med de
meg & to små vampyrer Skrevet 20. juni 2008 #3 Skrevet 20. juni 2008 Du kan ringe de og høre? Det er sikkert ikke noe problem å legge til en kolli på hver av dere.
hit og dit Skrevet 20. juni 2008 #4 Skrevet 20. juni 2008 Du kan ordne det på flyplassen, dersom norwegian har kontor/luke der. Er det ein mindre flyplass så hadde eg satsa på å ringe dei. Referansenummeret står på biletten dåke har fått per mail, og den må du ha klar.
Gjest Skrevet 20. juni 2008 #5 Skrevet 20. juni 2008 hvis man ordner det når man bestiller tu koster det 40 per koffert per strekning, men jeg tror det koster mer dersom du ordner dette på flyplassen. logg inn på "mine bestillinger" og se om du kan endre det der
hit og dit Skrevet 20. juni 2008 #6 Skrevet 20. juni 2008 det koster det samme på flyplassen. Eg måtte ordne det der sist eg skulle reise. Hadde fire kofferter og barnevogn, og ingen kolli reservert på meg. Heldigvis har norwegian luke på flesland. =)
SaDa Skrevet 20. juni 2008 Forfatter #7 Skrevet 20. juni 2008 Vi reiser fra Gardemoen, så regner med at de har egen luke der:) Tusen takk for svar alle sammen:)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå