Gå til innhold

Nyter første dagen hjemme med sykemelding!!


Anbefalte innlegg

Skrevet

Åhh, så deilig å ha en dag hjemme!! Har blitt fullt sykemeldt i to uker pga høyt blodtrykk. Startet med 30% sykemelding, slik at dagene mine ble kortere. Har veldig hektisk jobb der jeg går og står hele dagen...og om jeg er heldig så får jeg sittet med og lunsjet sammenhengende i 15 min.

Så nå nyetr jeg dagen, etter å ha sent mannen og datteren på jobb og i bhg. Skal ta litt oppvask og sette på noen klesvasker, og så skal jeg bare nyte fridagen....og lage middag til de andre kommer hjem!

I neste uke har jeg booket to dager full av kafeturer med venninner, gleder meg sykt!!!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

hei! jeg har vært sykmeldt 2 uker nå 100%. Hadde også en jobb hvor jeg står og går hele tiden og nesten aldri har tid til lunch. Plutselig en natt sa bekkenet mitt klikk og fikk supervondt. Fikk sykemelding med en gang. Så disse ukene har gått med til å slappe av og ordne hjemme. Deilig! Nå er det en uke ferie sammen med samboer, og så 5 uker til, så blir vi foreldre:)

Skrevet

Kos deg masse, háper du fár litt sol ogsá sá du kan brune deg litt!

Men ikke stress ná da! Ta det med ro og ligg hóyt med bena sá ofte du kan ;-)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...