♥ 2 prinsesser ♥ Skrevet 19. juni 2008 #1 Skrevet 19. juni 2008 13 dager siden jeg fikk prinsessa mi. Tirsdag kveld var jeg på legevakten p.g.a. vonde bryster og høy feber. Legen sa at det sikkert var brystbetennelse og jeg fikk penicilin og nesespray. I dag har endelig feberen begynt å roe seg og jeg har mindre vondt i brystet. Leste et sted at det er vanlig å ta prøve av melken og huden på brystet. Legen på legevakten så ikke på brystene mine engang! Regner jo med at jeg har fått riktig penicilin, siden jeg har begynt å komme meg. Dere som har hatt brystbetennelse, ble det tatt prøve av dere?
EierIkkeFantasi Skrevet 19. juni 2008 #2 Skrevet 19. juni 2008 hei.jeg har brystbetennelse nå,helt jævlig,,leste dette jeg og men legen min tok heller ingen prøver men ga meg antibiotika...god bedring.
♥ 2 prinsesser ♥ Skrevet 19. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 19. juni 2008 Helt jævlig, ja. God bedring til deg også.
Bippe77 Skrevet 19. juni 2008 #4 Skrevet 19. juni 2008 Legen tok ikke test av meg heller, men hadde alle symtomer da! Et tips... ta kosttilskuddet lecitin! Hadde tre betennelser jeg.. og ingen etter jeg tok lecitin! Lecitin får melken til å binde seg.. slik at fettet i melken ikke levrer seg i melkegangene.... Tas forebyggende.... begynn med 4 kapsler og trapp ned etterhvert! Håper det fikser seg for deg.. for det er hel J**** når det står på!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå