Anonym bruker Skrevet 18. juni 2008 #1 Skrevet 18. juni 2008 Så noen her inne snakket om oppgaver de fikk til 1 års testen. Hva består disse av? Hva skal de kunne?
Anonym bruker Skrevet 18. juni 2008 #2 Skrevet 18. juni 2008 Vi hadde ingen tester på 1-årskontrollen på helsestasjonen: Det var en kort prat med lege og helsesøster, de spurte om alt var ok og om jeg hadde spørsmål og så var det vaksine og rett ut igjen.
Anonym bruker Skrevet 18. juni 2008 #3 Skrevet 18. juni 2008 Hæ? Hva slags test? Er det ettårskontollen du mener? Det heter ikke engang "kontroll" lenger, forresten - nettopp fordi folk ikke skal oppleve det som "testing"!
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #4 Skrevet 18. juni 2008 He he, syns jeg ser det: "Desverre bestod ikke emil testen, og han må komme tilbake om tre uker for ny test før vi kan gå med på å kalle ham ettåring" *rulle rundt og dåne av latteranfalllet* Neida, det var ikke noen oppgaver småen måtte klare for å bestå hos hs :-)
♡Anniken&Andreas gullet♡ Skrevet 18. juni 2008 #5 Skrevet 18. juni 2008 Sånne tester er ikke før senere, og det er ganske lenge til. Men er bla. hinke, hoppe, ol, men det er vel rundt 3-4 år. Tror ikke det er noen "tester" før det...?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå