Gerbera og avleggerne :-) Skrevet 18. juni 2008 #1 Skrevet 18. juni 2008 Tenker på deg :-) Klem fra nordlandspia
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #2 Skrevet 18. juni 2008 Hei :-) Joda, det går fint. Venter på å få vite når jeg skal legges inn for å få fjerna kulen, det skal bli godt å få det gjort. Har en god følelse av det hele, heldigvis :-) Tror det blir å reise på hytte nå i helga for å koble helt ut :-) klem fra
MammaMia123 Skrevet 18. juni 2008 #3 Skrevet 18. juni 2008 Beklager at jeg bryter inn i tråden, men godt å høre det går bra med deg Ugl@. Har fulgt med på trådene dine, men fikk ikke med meg hva den kulen var? Kan jeg spørre om hvilken kul dette var?
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #4 Skrevet 18. juni 2008 De vet ikke sikkert, er påvist noe celleforandring, men ikke noe direkte kreft så langt, så de vil fjerne den store kulen i sin helhet for å ta en grundig biopsi, trolig er det en godarta svulst, men de har erfaring med at enkelte kan utvikle seg til ondarta over tid i enkelte tilfeller, så derfor vil de helst fjerne slike risikofaktorer.
Gjest Skrevet 18. juni 2008 #5 Skrevet 18. juni 2008 Pluss at de skal se om de kan gjøre noe for brystvorta som jeg stadig får infeksjon og sårhet i siden den har forsvunnet inn i puppen..jeg håper de kan fikse det også.
Gerbera og avleggerne :-) Skrevet 18. juni 2008 Forfatter #6 Skrevet 18. juni 2008 Du må virkelig nyte helga på hytta. Det er deg vel unt :-) Ta vare på den gode følelsen - vi er mange som tenker på deg og krysser det vi har for deg. Dette går bra, vet du! Klem igjen fra
3 små!:) Gutt, gutt og jente! Skrevet 18. juni 2008 #7 Skrevet 18. juni 2008 Åh, det var godt å høre:) Tenker det skal bli godt å få fjernet kulen! Fortsett å tenke positivt, det har du jo vært fenomenal til å gjøre allerede:) Kos deg på hyttetur og lykke til med operasjon:) Tenker på deg!
MammaMia123 Skrevet 18. juni 2008 #8 Skrevet 18. juni 2008 Så bra at det ikke var noe veldig alvorlig da ) Kos deg masse på hytta du! )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå