jula Skrevet 18. juni 2008 #1 Skrevet 18. juni 2008 hos mitt søskenbarn!de har vært på skogstur og når de kom hjem var det svart inne!og her sitter jeg og ingen ting kan gjøre!bor i ei lita bygd-og mange som er i brannvesenet er på ferie!!og er ikke mange i brannkorpset heller!fy flate-for 10 år siden brant det første huset deres.grusomt!!
*SamSung* Skrevet 18. juni 2008 #2 Skrevet 18. juni 2008 Åh så trist. Hvordan kan brannvesnet ta ferie?
jula Skrevet 18. juni 2008 Forfatter #3 Skrevet 18. juni 2008 hehe:-//det er et frivillig brannkorps-så sånn fungerer det..det værste av alt er at brannlederen er broren til hun det brenner hos-og han står på gardemoen på tur til bulgaria med fly kl 9..og ingenting han kan gjøre.vi bor på senja.men vet det er folk som trør til nå-både folk som er med og andre.
LizzyG Skrevet 18. juni 2008 #4 Skrevet 18. juni 2008 Huff, det må være helt jævlig. Huset til noen vi kjenner brant hent ned i helgen fordi det ikke va nok vann i hydranten.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå