Anonym bruker Skrevet 18. juni 2008 #1 Skrevet 18. juni 2008 Noen som vet hva muligheten er for å få økonomisk hjelp fra nav for å ta lappen når man er alenmor? Sikkert ingen mulighet til det, men tekte kanskje noen her har forsøkt å vet om det er mulighet for det! Sånn etterhvert hadde det jo vært veldig kjekt med lappen,mht frakting å henting i b.hage,jobb.. etc..
Anonym bruker Skrevet 18. juni 2008 #2 Skrevet 18. juni 2008 Lurer på det samme jeg også faktisk... Godt at vi er flere i samme båt. Jeg har kun igjen oppkjøringa, men må nok ha noen timer før den også da. Men er jo fullstendig umulig å legge seg opp noen kroner.
Anonym bruker Skrevet 18. juni 2008 #3 Skrevet 18. juni 2008 Dette kan jeg ikke forsto at er noe Nav gir økonomisk hjelp til - enest hadde vert under en attføring og det var en mulighet for å komme igang med en jobb som krevde lappen evt, men ikke for hverdagskjøring. Da er nok Sosialkontoret et mer riktig sted, selv om jeg tviler på at de støtter dette.
Anonym bruker Skrevet 18. juni 2008 #4 Skrevet 18. juni 2008 Ja jeg har også hørt at det bare var mulighet hvis man trengte det i forbindelse med jobb som krevde førerkort.. Men det er jo så SINNSYKT dyrt!!! Kommer jo aldri til å få råd til å begynne med det.. Da må jeg vinne i lotto isåfall ;p
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå